ابر برچسبها

دانلود سریال دندون طلا ، دانلود فیلم جدید ، فیلم ایرانی ، معرفی پدیده گوگل دنس ، دانلود فیلم Before I Go to Sleep ، ریشه نام‌گذاری گوگل دنس ، فیلم جدید ، کامنت مارکتینگ ، فیلم درباره الی ، دانلود مجرد چهل ساله ، لینک دانلود فیلم درباره الی ، اصول و سفارش لینک سازی در وبلاگ ها ، گوگل دنس (Google Dance) ، سفارش لینک سازی ، دانلود فیلم با لینک مستقیم ، لینک دانلود فیلم مجرد چهل ساله ، معرفی گوگل دنس ، لینک سازی چیست ، film jadid ، فیلم خارجی و ایرانی ، سایت دانلود فیلم ، دانلود فیلم درباره الی ، فیلم جدید ایرانی ، کامنت مارکتینگ چیست ، لینک سازی ، سردرد ، دانلود فیلم مجرد چهل ساله ، دانلود فیلم خارجی ، کامنت مارکتینگ چیست؟ ، دانلود فیلم درباره الی با حجم کم ، دانلود فیلم جدید مجرد چهل ساله ، دانلود فیلم ایرانی ، دانلود مستند ، انواع سردرد ، دانلود فیلم درباره الی با لینک مستقیم ، دانلود فیلم ، دانلود فیلم مجرد 40 ساله ، سفارش لینک سازی در وبلاگ ها ، مزایای گوگل دنس ، معرفی رقص گوگل ،

آمار

آمار مطالب
مطالب :

آمار بازدید
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید کل :
آخرین بروز رسانی :

تبلیغات

بنر سایت اسکینک دات آی آر
تبلیغات متنی و چه مزایای برای سایت شما دارد؟


http://rozup.ir/view/2968866/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg


تبلیغـات متنی چیست؟

تبلیغات متنی ، نسل دوم بنر ها هستند. این نوع تبلیغات به منظور افزایش کلیک خور سایت و افزایش رتبه آن نگاشته می شوند. تبلیغات متنی می توانند پر تکرار باشند یا در یک صفحه از سایت شما قرار بگیرند. شما داخل متن این تبلیغات می توانید، بک لینک های مرتبط با آن صفحه را قرار دهید. برای مثال خدمتی از سایت خود را معرفی کنید و در ادامه بگویید برا آشنای بیشتر به لینک X مراجعه کنید. هدف این نوع تبلیغات کاهش هزینه های تبلیغاتی برای مالکان سایت ها است. وقتی شما در شرکت های طراح سایت درخواست افزایش رتبه سئو ارائه می کنید، آن ها با افزایش میزان مطالب این نوع از تبلیغات برای  شما این رویا را برآورده می کنند. این نوع تبلیغات بیشتر از رپورتاژ بر رتبه سایت موثر هستند و علت آن نحوه و زمان قرارگیری این نوع تبلیغات در سایت است. با توجه به اهمیت بالای سئو سایت در برندینگ و بازاریابی این نوع از تبلیغات باید مورد توجه مالکین و طراحان سایت ها قرار بگیرد. ایجاد این نوع از تبلیغات ویژگی های خاص خود را دارد، که عدم رعایت آن ها سبب اسپم شدن سایت و رفتن شما به سوی منجلاب نابودی می شود.

تبلیغات متنی چه تفاوتی با بک لینک ها دارد؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید تعریف صحیحی از بک لینک ارائه شود. بک لینک ها ها نیز مانند تبلیغات متنی و حتی بیشتر از آن ها بر روی سئوی سایت تاثیر می گذارند. بک لینک در حقیقت خرید اعتبار نمایش برای صفحه ای از یک سایت دیگر یا اتصال دو صفحه مرتبط در داخل  سایت شما است. بک لینک ها همان طور که می توانند رتبه سئو را افزایش دهند، می توانند نتیجه عکس نیز بدهند. این نوع تبلیغات فقط در جهت ارتقا رتبه سئو سایت هستند و اگر هم مفید نباشد زیانی هم ندارند. الگوریتم های گوگل بیشتر بر اساس بک لینک های موجود در تبلیغات متنی به صفحات یک سایت رتبه می دهند و این نوع تبلیغات به تنهایی برای افزایش سئو سایت موثر نیست. شمنا برای خرید بک لینک ها باید پول صرف کنید در حالی که برای داشتن این نوع تبلیغ نیاز به پرداخت مخارج هنگفت نیست. بک لینک های موجود در داخل متن های تبلیغاتی تا مدت زیادی می توانند روی سایت قرار بگیرند. یکی دیگر از مسائل  اهمیت انتخاب صحیح بک لینک از سایت های معتبر و مرتبط است، در حالی که شما در تبلیغ متنی خود نیز می توانید مطلب تولید کنید.

 

 http://rozup.ir/view/2968866/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

 

تبلیغات متنی چه مزیتی برای کسب و کارها دارد؟

این نوع از تبلیغات برای ارتقا رتبه سایت با کمترین هزینه انجام می شود و مطمئنا اگر تـولید محتوای تبلیغات متنی به شرکت ها معتبر و فعال در این زمینه سپرده شود، بهتر خواهد بود. تمامی کسب و کار ها برای دیده شدن به این نوع تبلیغات نیازمند هستند و بدون این تبلیغات و بک لینک های موجود در آن نمی توان توقع افزایش رتبه سایت را داشت. سایتی که در صفحه اول نباشد، قدرت رقابت نخواهد داشت. بیشتر سایت های بزرگ به ایجاد بلاگ اهمیت نمی دهند و ایجاد متن میتواند سبب بهتر شدن جایگاه سایت های کوچکتر شود. اگر کسب و کاری کوچک دارید، با استفاده از این نوع تبلیغات خود را به راس گوگل و کروم ببرید. ما می توانید پخش تبلیغات متنی خود را به چندین سایت با کلیک خور بالا ارجاع دهید و از این طریق مشتریان زیادی را به دست آورید. فقط فراموش نکنید سایت های مرتبط با زمینه فعالیت خود را انتخاب کنید. مثلا اگر شما فروشنده لوازم آرایشی هستید، سعی کنید، تبلیغات متنی خود را در سایت های جذاب برای بانوان قرار دهید. http://rozup.ir/view/2968867/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(3).jpg

 

تبلیغات متنی چه تفاوتی با رپورتاژ دارند؟

بزرگترین تفاوت تبلیغات متنی با رپورتاژ نحوه کاربرد آن ها و بک لینک های موجود در آن است. این نوع تبلیغات بیشتر در داخل خود یک سایت به کار می رود در حالی که ریپورتاژ به سایت های دیگر ارجاع می شود. ریپورتاژ به صورت پولی و در مدتی محدود در صفات متعدد چندین سایت به نمایش گذاشته می شود، در حالی که این نوع تبلیغات در یک صفحه یا چند صفحه از خود سایت مالک به نمایش گذاشته می شود. ریپورتاژ در سایت های معتبر می تواند، کلیک خور سایت شما را بالا ببرد. برای مثال می گوییم: خیلی هال برای خرید به اینترنت مراجعه نمی کنند، ۀن ها بیشتر برای خواندن مطالب جذاب وارد اینترنت می شوند. اگر محصولات شما در کنار این مطلب جذاب با یک تیتر جذاب قرار بگیرد، مطمئنا نصفی از مخاطبین آن صفحه شما را نیز تماشا می کنند و احتمال خرید افزایش می یابد. ریپورتاژ ها از لحاظ سئو متن و رعایت نکات آن ضعیف تر از تبلیغات متنی نوشته می شوند و از این رو در بلاگ سایت نباید به کار بروند. میزان انکر تکست ها در داخل این نوع تبلیغات تا پنج عدد نیز می تواند باشد در حالی که این میزان برای یک ریپورتاژ بیشتر از سه عدد نمی تواند باشد.

 

تفاوت پاپ آپ و تبلیغات متنی

مطمئنا برای شما نیز رخ داده است، که به دنبال کتاب یا نرم افزاری خاص بوده اید ولی به جای آن به یک صفحه دیگر برده می شوید. این نوع از اتفاقات پاپ آپ نام دارد. پاپ آپ ها غیرقانونی هستند، در حالی که این نوع تبلیغات کاملا قانونی می باشند. پاپ آپ نوعی دزدی مخاطب است و پلیس فتا به شدت با آن مبارزه می کنند. این نوع تبلیغات به کمک گوگل ادوردز می تواند به سطوح بالاتری برود و این کار با پرداخت پول صورت می گیرد، در حال که پاپ آپ با طراحی یک صفحه و دستکاری کد های آن صورت می گیرد. پاپ آپ ترافیک بالا و غیر واقعی را برای سایت ها فراهم می آورد، در حالی که تبلیغات متنی ترافیک واقعی را پدید می آورند. تبلیغات متنی واقعا بهتر از  پاپ آپ است و به اندازه ی آن ها آزاردهنده نیست.

 

تعرفه تبلیغات متنی به چه صورت است؟

تعرفه تبلیغات متنی در پلتفـرم تبلیغاتی از وب سایت های بکـ لینکـا برای هر سایت متفاوت است. هزینه هر سایت در صفحه اصلی همین وب سایت مشخص و دسته بندی شده که میتوانید هر کدام رو به انتخاب خودتون یا بصورت پکیجی سفارش چندین سایت انجام دهید.

تعرفه هر سایت براساس میزان کیفیت و رتبه سایت ارزیابی شده و در صفحه اصلی بکـ لینکـا با هر عنوان سایت مشخص کردیم.نمونه تبلیغات متنی درج شده در سایت ها از بخش بالا قابل نمایش میباشد.
تبلیغات متنی به صورت لینک ( Follow ) درج خواهد شد که برای گـوگـل بسیار اهمیت دارد و این لینک را دنبال میکند.

 

سفارش و خرید تبلیغات متنی در وب سایت های بکـ لینکـا چگونه است؟

وب سایت بکـ لینکـا با داشتن 70 سایت با کیفیت و پربازدید و در تمامی موضوعات سایت موجود دارد و جهت درج تبلیغات متنی یـا بک لینک جایگاهی مناسب برای نمایش آگهی شماست . لیست سایت ها را شما دوستان مشخص و انتخاب خواهید کرد و در کمتـرین زمان سفارش شما فعال خواهد شد.

جهت ارتباط و خرید تبلیغات متنی با آیدی تلگرام @ads_backlink در تماس باشید.

http://rozup.ir/view/2969575/Ads%20Matni%20Seffaresh%20-%20Backlinka-IR.jpg

 

خرید و سفارش تبلیغات متنی

لـطفا نـظـرات خود را کامنت کنید مرسی


برچسب ها : ,


ادامه مطلب

نظرات این مطلب

این نظر توسط sling tv در تاریخ جمعه 27 دی 1398 07:30 ق.ظ ارسال شده است
Sweet blog! I found it while searching on Yahoo News.
Do you have any suggestions on how to get listed in Yahoo News?
I've been trying for a while but I never seem to get there!

Many thanks

این نظر توسط sling tv در تاریخ جمعه 27 دی 1398 01:36 ق.ظ ارسال شده است
Hmm is anyone else having problems with the images on this blog loading?
I'm trying to find out if its a problem on my end or if it's the blog.

Any feed-back would be greatly appreciated.

این نظر توسط sling tv در تاریخ چهارشنبه 25 دی 1398 05:41 ب.ظ ارسال شده است
This is a great tip especially to those new to the blogosphere.
Simple but very precise info… Thank you for sharing this one.
A must read article!

این نظر توسط sling tv در تاریخ سه شنبه 24 دی 1398 04:53 ب.ظ ارسال شده است
This info is priceless. Where can I find out more?

این نظر توسط sling tv در تاریخ سه شنبه 24 دی 1398 04:03 ق.ظ ارسال شده است
Hey! Do you know if they make any plugins to protect against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any suggestions?

این نظر توسط sling tv در تاریخ سه شنبه 17 دی 1398 10:05 ب.ظ ارسال شده است
Ahaa, its pleasant conversation on the topic of this post
at this place at this web site, I have read all
that, so at this time me also commenting here.

این نظر توسط http://tinyurl.com/ در تاریخ سه شنبه 17 دی 1398 05:37 ب.ظ ارسال شده است
Hi there I am so excited I found your weblog,
I really found you by accident, while I was searching on Aol for something
else, Anyhow I am here now and would just like to say cheers for a fantastic post and
a all round interesting blog (I also love the theme/design),
I don't have time to read through it all at the minute but I have bookmarked it and also included your RSS feeds, so when I
have time I will be back to read more, Please do keep up the
awesome job.

این نظر توسط asksylphoflight.tumblr.com sling tv در تاریخ یکشنبه 15 دی 1398 08:34 ق.ظ ارسال شده است
Hey this is somewhat of off topic but I was wanting to know if
blogs use WYSIWYG editors or if you have to manually code with HTML.

I'm starting a blog soon but have no coding knowledge so
I wanted to get guidance from someone with experience.
Any help would be enormously appreciated!

این نظر توسط tinyurl.com در تاریخ پنجشنبه 12 دی 1398 04:58 ب.ظ ارسال شده است
This web site really has all of the info I needed concerning this
subject and didn't know who to ask.

این نظر توسط plenty of fish vs match.com free trial در تاریخ دوشنبه 9 دی 1398 05:15 ب.ظ ارسال شده است
of course like your web-site however you need to check the spelling on several of your posts.
Several of them are rife with spelling problems and I find
it very bothersome to inform the reality then again I'll definitely come again again.

این نظر توسط plenty of fish vs match.com free trial در تاریخ دوشنبه 9 دی 1398 02:59 ب.ظ ارسال شده است
Hello, Neat post. There is an issue together with your web site in web explorer, would check this?
IE still is the market leader and a large
portion of folks will pass over your excellent writing because of
this problem.

این نظر توسط match.com free trial در تاریخ دوشنبه 9 دی 1398 02:47 ق.ظ ارسال شده است
Hello, I check your new stuff on a regular basis.
Your writing style is awesome, keep doing what you're doing!

این نظر توسط match.com free trial در تاریخ دوشنبه 9 دی 1398 01:40 ق.ظ ارسال شده است
Hey are using Wordpress for your site platform? I'm new to the blog world but I'm trying to get started and set
up my own. Do you need any html coding expertise to make your own blog?
Any help would be really appreciated!

این نظر توسط http://sinnedbeyondhelp.tumblr.com/ در تاریخ شنبه 7 دی 1398 08:58 ق.ظ ارسال شده است
If you would like to increase your knowledge
only keep visiting this web page and be updated with the most
up-to-date news update posted here.

این نظر توسط coconut oil در تاریخ پنجشنبه 28 آذر 1398 11:31 ق.ظ ارسال شده است
Hi there, just became aware of your blog through Google, and found that it is truly informative.
I am gonna watch out for brussels. I'll be grateful if you continue this in future.
Numerous people will be benefited from your writing.
Cheers!

این نظر توسط coconut oil در تاریخ سه شنبه 26 آذر 1398 09:08 ب.ظ ارسال شده است
Heya i'm for the first time here. I found this board and I find It really useful & it helped me out much.
I'm hoping to provide one thing again and aid others such as you aided me.

این نظر توسط coconut oil در تاریخ دوشنبه 25 آذر 1398 11:49 ق.ظ ارسال شده است
Great goods from you, man. I have understand your stuff
previous to and you are just too magnificent. I actually
like what you have acquired here, really like what you are saying and the way in which you say it.
You make it entertaining and you still care for to keep it sensible.
I cant wait to read far more from you. This is really a tremendous website.

این نظر توسط coconut oil در تاریخ دوشنبه 25 آذر 1398 03:41 ق.ظ ارسال شده است
I believe this is among the so much vital info for me.
And i'm glad studying your article. However wanna observation on some common things, The
web site taste is ideal, the articles is actually excellent :
D. Just right job, cheers

این نظر توسط ps4 games در تاریخ یکشنبه 24 آذر 1398 05:49 ق.ظ ارسال شده است
I have read so many articles on the topic of the blogger lovers but this piece of writing is in fact a
nice post, keep it up.

این نظر توسط ps4 games در تاریخ سه شنبه 19 آذر 1398 07:16 ب.ظ ارسال شده است
Touche. Outstanding arguments. Keep up the great work.

این نظر توسط quest bars cheap در تاریخ دوشنبه 18 آذر 1398 07:16 ق.ظ ارسال شده است
Great goods from you, man. I've understand your stuff previous to and you're just too
fantastic. I really like what you have acquired here, certainly like what you are stating and the
way in which you say it. You make it entertaining and you
still take care of to keep it smart. I can't wait to read much more from
you. This is really a tremendous site.

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 09:58 ق.ظ ارسال شده است
My spouse and I stumbled over here from a different web page and thought I might
as well check things out. I like what I see so i am just
following you. Look forward to going over your web page yet
again.

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 08:49 ق.ظ ارسال شده است
Hey there would you mind letting me know which webhost you're
working with? I've loaded your blog in 3 completely different web browsers and I must say this blog
loads a lot faster then most. Can you recommend a good web hosting provider at a fair
price? Cheers, I appreciate it!

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 07:51 ق.ظ ارسال شده است
Hi there! I know this is kind of off topic but I was wondering which blog platform are you using
for this site? I'm getting sick and tired of Wordpress because I've had problems with hackers
and I'm looking at options for another platform. I would be fantastic if you could
point me in the direction of a good platform.

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 06:48 ق.ظ ارسال شده است
It's amazing in favor of me to have a web page, which is useful
in favor of my know-how. thanks admin

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 06:40 ق.ظ ارسال شده است
Please let me know if you're looking for a author for your blog.
You have some really great posts and I feel I would be a good asset.
If you ever want to take some of the load off, I'd absolutely love to write some content for your blog in exchange for a link back to mine.

Please blast me an e-mail if interested. Thanks!

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 06:36 ق.ظ ارسال شده است
Incredible points. Sound arguments. Keep up the amazing work.

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 06:19 ق.ظ ارسال شده است
Greetings! Very useful advice in this particular post! It is the
little changes which will make the most important changes.
Thanks a lot for sharing!

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 06:10 ق.ظ ارسال شده است
Howdy! I understand this is sort of off-topic but I needed to
ask. Does building a well-established website such as yours take a large amount
of work? I'm brand new to writing a blog but I do
write in my diary daily. I'd like to start a blog so I can share my experience and thoughts online.
Please let me know if you have any ideas or tips for brand new aspiring blog owners.
Appreciate it!

این نظر توسط ps4 games در تاریخ شنبه 16 آذر 1398 06:05 ق.ظ ارسال شده است
I'm extremely impressed with your writing skills as well as with the layout
on your weblog. Is this a paid theme or did you
modify it yourself? Either way keep up the nice quality
writing, it's rare to see a great blog like this one today.


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | اخبار کامپیوتر، فناوری اطلاعات و سلامتی مجله علم و فن | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو