ابر برچسبها

بک لینک ها ، خرید تبلیغات متنی فالو ، سردرد ، معرفی گوگل دنس ، لینک دانلود فیلم درباره الی ، دانلود فیلم با لینک مستقیم ، گوگل دنس (Google Dance) ، دانلود مجرد چهل ساله ، دانلود مستند ، معرفی گوگل دنس (Google Dance) ، سایت دانلود فیلم ، معرفی پدیده گوگل دنس ، مزایای گوگل دنس ، کامنت مارکتینگ ، دانلود فیلم جدید مجرد چهل ساله ، معرفی رقص گوگل ، ریشه نام‌گذاری گوگل دنس ، فیلم خارجی و ایرانی ، فیلم جدید ، دانلود فیلم مجرد چهل ساله ، film jadid ، سایت بک لینک ، دانلود فیلم ، دانلود فیلم جدید ، فیلم ایرانی ، کامنت مارکتینگ چیست؟ ، فیلم درباره الی ، دانلود فیلم ایرانی ، کامنت مارکتینگ چیست ، دانلود سریال دندون طلا ، دانلود فیلم مجرد 40 ساله ، فیلم جدید ایرانی ، لینک دانلود فیلم مجرد چهل ساله ، دانلود فیلم درباره الی با حجم کم ، خرید لینک متنی ، دانلود فیلم خارجی ، دانلود فیلم Before I Go to Sleep ، دانلود فیلم درباره الی ، دانلود فیلم درباره الی با لینک مستقیم ، انواع سردرد ،

آمار

آمار مطالب
مطالب :

آمار بازدید
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید کل :
آخرین بروز رسانی :

تبلیغات

بنر سایت اسکینک دات آی آر
تبلیغات متنی و چه مزایای برای سایت شما دارد؟


http://rozup.ir/view/2968866/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg


تبلیغـات متنی چیست؟

تبلیغات متنی ، نسل دوم بنر ها هستند. این نوع تبلیغات به منظور افزایش کلیک خور سایت و افزایش رتبه آن نگاشته می شوند. تبلیغات متنی می توانند پر تکرار باشند یا در یک صفحه از سایت شما قرار بگیرند. شما داخل متن این تبلیغات می توانید، بک لینک های مرتبط با آن صفحه را قرار دهید. برای مثال خدمتی از سایت خود را معرفی کنید و در ادامه بگویید برا آشنای بیشتر به لینک X مراجعه کنید. هدف این نوع تبلیغات کاهش هزینه های تبلیغاتی برای مالکان سایت ها است. وقتی شما در شرکت های طراح سایت درخواست افزایش رتبه سئو ارائه می کنید، آن ها با افزایش میزان مطالب این نوع از تبلیغات برای  شما این رویا را برآورده می کنند. این نوع تبلیغات بیشتر از رپورتاژ بر رتبه سایت موثر هستند و علت آن نحوه و زمان قرارگیری این نوع تبلیغات در سایت است. با توجه به اهمیت بالای سئو سایت در برندینگ و بازاریابی این نوع از تبلیغات باید مورد توجه مالکین و طراحان سایت ها قرار بگیرد. ایجاد این نوع از تبلیغات ویژگی های خاص خود را دارد، که عدم رعایت آن ها سبب اسپم شدن سایت و رفتن شما به سوی منجلاب نابودی می شود.

تبلیغات متنی چه تفاوتی با بک لینک ها دارد؟

برای پاسخ دادن به این سوال باید تعریف صحیحی از بک لینک ارائه شود. بک لینک ها ها نیز مانند تبلیغات متنی و حتی بیشتر از آن ها بر روی سئوی سایت تاثیر می گذارند. بک لینک در حقیقت خرید اعتبار نمایش برای صفحه ای از یک سایت دیگر یا اتصال دو صفحه مرتبط در داخل  سایت شما است. بک لینک ها همان طور که می توانند رتبه سئو را افزایش دهند، می توانند نتیجه عکس نیز بدهند. این نوع تبلیغات فقط در جهت ارتقا رتبه سئو سایت هستند و اگر هم مفید نباشد زیانی هم ندارند. الگوریتم های گوگل بیشتر بر اساس بک لینک های موجود در تبلیغات متنی به صفحات یک سایت رتبه می دهند و این نوع تبلیغات به تنهایی برای افزایش سئو سایت موثر نیست. شمنا برای خرید بک لینک ها باید پول صرف کنید در حالی که برای داشتن این نوع تبلیغ نیاز به پرداخت مخارج هنگفت نیست. بک لینک های موجود در داخل متن های تبلیغاتی تا مدت زیادی می توانند روی سایت قرار بگیرند. یکی دیگر از مسائل  اهمیت انتخاب صحیح بک لینک از سایت های معتبر و مرتبط است، در حالی که شما در تبلیغ متنی خود نیز می توانید مطلب تولید کنید.

 

 http://rozup.ir/view/2968866/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(2).jpg

 

تبلیغات متنی چه مزیتی برای کسب و کارها دارد؟

این نوع از تبلیغات برای ارتقا رتبه سایت با کمترین هزینه انجام می شود و مطمئنا اگر تـولید محتوای تبلیغات متنی به شرکت ها معتبر و فعال در این زمینه سپرده شود، بهتر خواهد بود. تمامی کسب و کار ها برای دیده شدن به این نوع تبلیغات نیازمند هستند و بدون این تبلیغات و بک لینک های موجود در آن نمی توان توقع افزایش رتبه سایت را داشت. سایتی که در صفحه اول نباشد، قدرت رقابت نخواهد داشت. بیشتر سایت های بزرگ به ایجاد بلاگ اهمیت نمی دهند و ایجاد متن میتواند سبب بهتر شدن جایگاه سایت های کوچکتر شود. اگر کسب و کاری کوچک دارید، با استفاده از این نوع تبلیغات خود را به راس گوگل و کروم ببرید. ما می توانید پخش تبلیغات متنی خود را به چندین سایت با کلیک خور بالا ارجاع دهید و از این طریق مشتریان زیادی را به دست آورید. فقط فراموش نکنید سایت های مرتبط با زمینه فعالیت خود را انتخاب کنید. مثلا اگر شما فروشنده لوازم آرایشی هستید، سعی کنید، تبلیغات متنی خود را در سایت های جذاب برای بانوان قرار دهید. http://rozup.ir/view/2968867/Ads%20Matni%20-%20Backlinka-IR%20(3).jpg

 

تبلیغات متنی چه تفاوتی با رپورتاژ دارند؟

بزرگترین تفاوت تبلیغات متنی با رپورتاژ نحوه کاربرد آن ها و بک لینک های موجود در آن است. این نوع تبلیغات بیشتر در داخل خود یک سایت به کار می رود در حالی که ریپورتاژ به سایت های دیگر ارجاع می شود. ریپورتاژ به صورت پولی و در مدتی محدود در صفات متعدد چندین سایت به نمایش گذاشته می شود، در حالی که این نوع تبلیغات در یک صفحه یا چند صفحه از خود سایت مالک به نمایش گذاشته می شود. ریپورتاژ در سایت های معتبر می تواند، کلیک خور سایت شما را بالا ببرد. برای مثال می گوییم: خیلی هال برای خرید به اینترنت مراجعه نمی کنند، ۀن ها بیشتر برای خواندن مطالب جذاب وارد اینترنت می شوند. اگر محصولات شما در کنار این مطلب جذاب با یک تیتر جذاب قرار بگیرد، مطمئنا نصفی از مخاطبین آن صفحه شما را نیز تماشا می کنند و احتمال خرید افزایش می یابد. ریپورتاژ ها از لحاظ سئو متن و رعایت نکات آن ضعیف تر از تبلیغات متنی نوشته می شوند و از این رو در بلاگ سایت نباید به کار بروند. میزان انکر تکست ها در داخل این نوع تبلیغات تا پنج عدد نیز می تواند باشد در حالی که این میزان برای یک ریپورتاژ بیشتر از سه عدد نمی تواند باشد.

 

تفاوت پاپ آپ و تبلیغات متنی

مطمئنا برای شما نیز رخ داده است، که به دنبال کتاب یا نرم افزاری خاص بوده اید ولی به جای آن به یک صفحه دیگر برده می شوید. این نوع از اتفاقات پاپ آپ نام دارد. پاپ آپ ها غیرقانونی هستند، در حالی که این نوع تبلیغات کاملا قانونی می باشند. پاپ آپ نوعی دزدی مخاطب است و پلیس فتا به شدت با آن مبارزه می کنند. این نوع تبلیغات به کمک گوگل ادوردز می تواند به سطوح بالاتری برود و این کار با پرداخت پول صورت می گیرد، در حال که پاپ آپ با طراحی یک صفحه و دستکاری کد های آن صورت می گیرد. پاپ آپ ترافیک بالا و غیر واقعی را برای سایت ها فراهم می آورد، در حالی که تبلیغات متنی ترافیک واقعی را پدید می آورند. تبلیغات متنی واقعا بهتر از  پاپ آپ است و به اندازه ی آن ها آزاردهنده نیست.

 

تعرفه تبلیغات متنی به چه صورت است؟

تعرفه تبلیغات متنی در پلتفـرم تبلیغاتی از وب سایت های بکـ لینکـا برای هر سایت متفاوت است. هزینه هر سایت در صفحه اصلی همین وب سایت مشخص و دسته بندی شده که میتوانید هر کدام رو به انتخاب خودتون یا بصورت پکیجی سفارش چندین سایت انجام دهید.

تعرفه هر سایت براساس میزان کیفیت و رتبه سایت ارزیابی شده و در صفحه اصلی بکـ لینکـا با هر عنوان سایت مشخص کردیم.نمونه تبلیغات متنی درج شده در سایت ها از بخش بالا قابل نمایش میباشد.
تبلیغات متنی به صورت لینک ( Follow ) درج خواهد شد که برای گـوگـل بسیار اهمیت دارد و این لینک را دنبال میکند.

 

سفارش و خرید تبلیغات متنی در وب سایت های بکـ لینکـا چگونه است؟

وب سایت بکـ لینکـا با داشتن 70 سایت با کیفیت و پربازدید و در تمامی موضوعات سایت موجود دارد و جهت درج تبلیغات متنی یـا بک لینک جایگاهی مناسب برای نمایش آگهی شماست . لیست سایت ها را شما دوستان مشخص و انتخاب خواهید کرد و در کمتـرین زمان سفارش شما فعال خواهد شد.

جهت ارتباط و خرید تبلیغات متنی با آیدی تلگرام @ads_backlink در تماس باشید.

http://rozup.ir/view/2969575/Ads%20Matni%20Seffaresh%20-%20Backlinka-IR.jpg

 

خرید و سفارش تبلیغات متنی

لـطفا نـظـرات خود را کامنت کنید مرسی


برچسب ها : ,


ادامه مطلب

نظرات این مطلب

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 03:35 ب.ظ ارسال شده است
You really make it appear so easy along with your presentation but I
to find this matter to be really one thing which I believe I would never understand.

It sort of feels too complicated and very extensive for
me. I am having a look ahead to your next
put up, I will try to get the cling of it!

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 03:06 ب.ظ ارسال شده است
I was curious if you ever thought of changing the page layout
of your site? Its very well written; I love what youve got to say.
But maybe you could a little more in the way of content so people could connect
with it better. Youve got an awful lot of text for only
having one or 2 pictures. Maybe you could space it out better?

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 02:07 ب.ظ ارسال شده است
Great work! That is the kind of information that should be shared
around the net. Disgrace on the seek engines for no longer positioning this
post higher! Come on over and visit my site . Thanks =)

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 01:59 ب.ظ ارسال شده است
Thank you for the auspicious writeup. It in fact was a amusement
account it. Look advanced to more added agreeable
from you! However, how could we communicate?

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 01:22 ب.ظ ارسال شده است
What's up, always i used to check website
posts here in the early hours in the daylight, since
i love to gain knowledge of more and more.

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 11:31 ق.ظ ارسال شده است
Hello would you mind sharing which blog platform you're working
with? I'm going to start my own blog soon but I'm having a hard time selecting between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design seems different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S Apologies for getting off-topic but I had to ask!

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 09:05 ق.ظ ارسال شده است
It's actually a cool and helpful piece of info. I am glad that you just shared
this useful information with us. Please keep us
informed like this. Thanks for sharing.

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 08:53 ق.ظ ارسال شده است
Its like you read my mind! You seem to know a lot about this,
like you wrote the book in it or something. I think that you can do with some pics to drive the message home a bit, but
other than that, this is magnificent blog. A fantastic
read. I'll definitely be back.

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 06:01 ق.ظ ارسال شده است
Pretty! This has been an incredibly wonderful article. Thank you for supplying this info.

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 05:04 ق.ظ ارسال شده است
Hi! Would you mind if I share your blog with my facebook group?
There's a lot of folks that I think would really appreciate your
content. Please let me know. Thanks

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 03:40 ق.ظ ارسال شده است
Good site you've got here.. It's hard to find excellent writing like yours nowadays.
I honestly appreciate individuals like you! Take care!!

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 02:40 ق.ظ ارسال شده است
Greate pieces. Keep writing such kind of info on your page.
Im really impressed by your blog.
Hello there, You've done an incredible job. I'll certainly
digg it and in my opinion suggest to my friends. I'm sure they will be
benefited from this site.

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ دوشنبه 20 آبان 1398 12:05 ق.ظ ارسال شده است
Saved as a favorite, I love your web site!

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ یکشنبه 19 آبان 1398 11:29 ب.ظ ارسال شده است
Hey! Would you mind if I share your blog with my zynga group?

There's a lot of people that I think would really enjoy your content.
Please let me know. Many thanks

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ یکشنبه 19 آبان 1398 08:44 ب.ظ ارسال شده است
Inspiring quest there. What happened after?
Thanks!

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ یکشنبه 19 آبان 1398 06:10 ب.ظ ارسال شده است
Wonderful blog! I found it while surfing around on Yahoo News.

Do you have any suggestions on how to get listed
in Yahoo News? I've been trying for a while but I never seem to get there!

Cheers

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ یکشنبه 19 آبان 1398 04:37 ب.ظ ارسال شده است
I'm not positive where you're getting your information,
however great topic. I needs to spend some time studying more or understanding more.
Thanks for magnificent information I was in search of this
information for my mission.

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ یکشنبه 19 آبان 1398 04:06 ب.ظ ارسال شده است
Incredible! This blog looks just like my old one! It's on a entirely different subject but it has pretty much the
same layout and design. Outstanding choice of colors!

این نظر توسط plenty of fish dating site در تاریخ یکشنبه 19 آبان 1398 12:36 ب.ظ ارسال شده است
Good day! This is my first comment here so I just wanted
to give a quick shout out and tell you I genuinely
enjoy reading through your articles. Can you recommend any other
blogs/websites/forums that go over the same topics?
Thank you!

این نظر توسط coconut oil health benefits در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 11:09 ب.ظ ارسال شده است
Hi there Dear, are you in fact visiting this web page daily, if so after that you will without
doubt obtain nice knowledge.

این نظر توسط coconut oil health benefits در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 08:45 ب.ظ ارسال شده است
It's really a nice and useful piece of information.
I'm happy that you shared this useful info with us.

Please stay us informed like this. Thanks for sharing.

این نظر توسط coconut oil health benefits در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 08:34 ب.ظ ارسال شده است
Hi there friends, its enormous paragraph on the topic of educationand fully defined,
keep it up all the time.

این نظر توسط coconut oil benefits در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 07:09 ب.ظ ارسال شده است
Hi, after reading this amazing paragraph i am also cheerful to share
my familiarity here with colleagues.

این نظر توسط coconut oil health benefits در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 04:43 ب.ظ ارسال شده است
Thank you for any other informative web site.
The place else could I get that kind of information written in such a perfect approach?
I have a mission that I am just now working on, and I
have been at the glance out for such information.

این نظر توسط coconut oil benefits در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 04:12 ب.ظ ارسال شده است
Greetings! Very useful advice in this particular article!
It's the little changes which will make the most important changes.
Many thanks for sharing!

این نظر توسط health benefits of coconut oil در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 03:20 ب.ظ ارسال شده است
Interesting blog! Is your theme custom made or did you download it from
somewhere? A theme like yours with a few simple adjustements would
really make my blog jump out. Please let me know where you got your theme.
Bless you

این نظر توسط coconut oil در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 01:51 ب.ظ ارسال شده است
Woah! I'm really digging the template/theme of this blog.
It's simple, yet effective. A lot of times it's challenging to get that "perfect balance" between user friendliness and visual appearance.
I must say that you've done a awesome job with this.

Also, the blog loads super fast for me on Safari.

Superb Blog!

این نظر توسط coconut oil health benefits در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 01:11 ب.ظ ارسال شده است
I absolutely love your blog and find most of your post's to be what precisely I'm looking for.
Does one offer guest writers to write content for yourself?

I wouldn't mind producing a post or elaborating on a number of the subjects you write with
regards to here. Again, awesome weblog!

این نظر توسط benefits of coconut oil در تاریخ شنبه 18 آبان 1398 11:21 ق.ظ ارسال شده است
Good post. I learn something totally new and challenging on websites I stumbleupon everyday.
It's always exciting to read through content from other writers and use a little something from other
sites.

این نظر توسط coconut oil benefits در تاریخ سه شنبه 14 آبان 1398 10:45 ق.ظ ارسال شده است
Have you ever considered about including a little bit more than just your articles?
I mean, what you say is fundamental and everything.
But think of if you added some great pictures or videos to give your posts more, "pop"!
Your content is excellent but with pics and video clips,
this site could definitely be one of the greatest in its field.
Great blog!


 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

نمایش نظرات 1 تا 30